Hieronder vindt u een overzicht van de mensen uit het bestuur en overige functies waar u terecht kunt voor vragen en/of informatie over onze vereniging.

IJSHAZEN

Bestuur

Voorzitter
Jaap Dekker   0528 361888  voorzitter@ijshazen.nl

Secretaris
André Lucas   0528 221901 secretaris@ijshazen.nl

Penningmeester
Jaap Dekker    0528 361888  penningmeester@ijshazen.nl

Lid bestuur/ Ledenadministratie en notulen
Anja Soer     0528 269 178 ledenadministratie@ijshazen.nl

Lid bestuur/Wedstrijden en PR

Technische commissie
Martin Huiskes  0523 615441  techcom@ijshazen.nl

Lid bestuur/Contact trainers
Jaap Broekman 0528 241394 trainers@ijshazen.nl

Kleding
Adri Jonkman   0528  373320 kleding@ijshazen.nl

Website
Adri Jonkman 0528 373320 / 0680168667  website@ijshazen.nl

Onze trainers zijn over het algemeen gediplomeerde trainers. De trainer gaat met plezier en een dosis inzet en kennis aan het werk om samen met de schaatser aan de techniek en de conditie te werken om zo tot een betere prestatie en een hoger niveau te komen. Er wordt getraind in overzichtelijke groepen in verschillende niveaus.

De trainers zijn vaak als coach tijdens de wedstrijden actief.

IJSHAZEN

Trainers

Jaap Broekman
Oostering 1
7933 PX Pesse
0528 241 394
info@sportpesse.nl

Hilco Pekel
De Vijzel 13 
7914 NE Noordseschut
0528 344149
hilcopekel@home.nl

Jaap Dekker 
Klaverpad 12
7921 LP Zuidwolde
0528 361 888
jmdekker@gmail.com

 

Harry Greving
Slagdijk 1b-35
7971 RL Havelte
0521 383 654
hgreving@kpnmail.nl

Jan Mulder
Stofakkers 69
7963 AM Ruinen
0622621502 / 0522472399
janbetsymulder@gmail.com

Piet v.d. Kooi
Zwembadweg 32
7902 NZ Hoogeveen
0528 269 523
kooi45_47@home.nl

 

 

Schaatstrainingsvereniging de IJshazen heeft voor haar leden een uitgebreid aanbod clubkleding voor zowel het schaatsen, skeeleren als ook het fietsen.

 

In de IJshazen kleding ben je herkenbaar als lid van de vereniging en draag je bij aan de zichtbaarheid van onze vereniging op de ijsbaan, de skeelerbaan

het natuurijs en op de weg. Wij zouden dan ook graag zien dat al onze leden tijdens de sportieve activiteiten de clubkleding dan ook dragen.

IJSHAZEN

Kleding

Wij hebben als vereniging drie kleding sponsoren 

Lindenholz schaaten skeelers en rijwielen uit Rouveen


K&D Mechanisatie uit Zuidwolde


BWC Zuiver en zacht water 
voor iedereen uit Ruinen

Dankzij deze sponsoren kunnen wij onze huidige leden voorzien van een mooi schaats/skeeler of fietsjack.

De rest van de kleding kan tegen een gunstig tarief zelf aangeschaft worden.

schaats/skeeler/fietsjack dun

Wielershirt korte mouwen

schaats/skeeler/fietsjack dik

salopette (schaatsbroek met zelen)

wielerbroek kort met zelen

skeelerpak korte mouwen

skeeler broek met zelen